Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

16 | 01 | 2021

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu z ciepłem i  miłością. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc doczekać się, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Były wiersze, piosenki i tańce oraz wręczenie własnoręcznie wykonanych laurek.   To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy.

tekst i foto Marta Grabowska

Dzień Babci i Dziadka

 

Dla Babć i Dziadków wnuczęta są radością życia, a dzieci wychowujące się w bliskości z najstarszym rodzinnym pokoleniem są szczęśliwsze. Zainteresowanie pełne miłości, troskliwości, chęć obdarowywania – wszystkie te starania i uczucia jakimi Dziadkowie, a w szczególności Babcie darzą dzieci, wzbogaca ich świat uczuć i doświadczeń o pozytywne wartości.

Kochana Babuniu, przyjm wnuczki życzenia,

aby się spełniły wszystkie Twe marzenia,

żeby Babcia zawsze dobre zdrowie miała

i razem z Dziadziusiem bardzo się kochała.

Takie i inne życzenia dało się słyszeć w dniu 21 i 22 stycznia, kiedy to do przedszkola przybyli zaproszeni goście – kochane Babcie i Dziadkowie. Występy artystyczne przedszkolaków podbiły serca publiczności. Oklaskom nie było końca. Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt upominki i słodkiego buziaka, a rodzice przygotowali na tę uroczystość pyszny poczęstunek.

Dziękujemy  wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w uświetnienie tej uroczystości.

tekst i foto: Marta Grabowska

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - FOTORELACJA

Dzień Babci i Dziadka

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

2 i 3 lutego 2017 r. do naszego przedszkola licznie przybyli nasi dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym prezentowała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich wnucząt, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Po występie p. dyrektor Bożena Lorent złożyła gościom życzenia, a następnie przedszkolaki wręczyły swoim dziadkom laurki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, a dziadkowie obiecali, że pojawią się w przedszkolu za rok.

tekst i foto: Marta Grabowska


Dzień Babci i Dzień Dziadka

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

W naszym przedszkolu odbyły się one 25 i 26 lutego 2015 r. W tych dniach dzieci z obu grup wspólnie ze swoimi paniami przygotowały programy artystyczne. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom i Babciom serdeczne życzenia. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie. Dzieci wręczyły laurki swoim Dziadkom, a następnie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość,uśmiechoraz łzy wzruszenia.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

tekst i foto: Marta Grabowska

Dzień Babci i Dziadka

21.01. oraz 22.01.2014 r. w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Każda z grup pod okiem swoich nauczycielek przygotowała wspaniałe programy artystyczne, bogate w wiersze, piosenki i tańce. Niejednej Babci i Dziadkowi łza się w oku zakręciła, gdy wnuki składały serdeczne życzenia wręczając drobne upominki. Wszyscy będziemy bardzo mile wspominać ten dzień.

tekst i foto: Marta Grabowska


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1802285
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
1205
1634
6882
1791063
1802285